İSİM FALI

Gönderen:

İSİM FALI

 

Numeroloji biliminin en dikkat çekici kısmı kuşkusuz İsim ve isimlerin insan kaderine yaptığı etkidir. Halk arasında her ne kadar “isim falı” adını almış olsa da bu çözümlemeye isim analizi dersek çok daha doğru bir tanım olacaktır. Çünkü, isimler insanın hayatını etkileyen kavramlardır ve bu kavramların hiçte fal kadar basite indirgenecek bir yanı yoktur.

EN ÇOK KULLANILAN İSİMLER VE ANALİZLERİ

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişilik özelliği gösterir. Olayları çok çabuk algılarlar ve hemen çözüm üretmeye çalışırlar.
Ruhsal karışıklıklar yaşayabilir. Mutluluğu ve hüznü birlikte yaşar, gelgitler içindedir.
Sakin, uysal ve güvenilir kişilik özellikleri gösterir.
Kariyer yapmaya uygun bir kişiliği vardır. Başarılıdır, ünvan sahibi olabilir.
Sanatsal yönleri olan kabiliyetli biridir.
Ticarete kabiliyeti vardır ve yüksek zekaya sahiptir.
Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşar.
Hayalperest bir insandır. Hayal dünyaları oldukça geniştir.
Duygularını açıklamada ve paylaşmada sorun yaşarlar. Konuşmayı pek sevmez.
Ağırkanlıdır. İşlerini yaparken yavaş davranır.
Başarısı karşısında sürekli engeller çıkar.

ALİ 

Algılaması yüksek, mantıklı karar verebilen, fakat davranışlarında duygusallığın ağır bastığı, zaman zaman kırılgan olabilen, sanata yatkın bir kişilik enerjisi verir.

FATMA

Sakin, uysal, güvenilir, algılaması yüksek, mantıklı, ketum, duygularını açıklamakta zorlanan, ticarete yatkın, atılgan bir kişilik enerjisi verir. Duygusallık fazlasıyla gelişmiştir.

MEHMET

Ticarete yatkındır. Ruhaniliğe ve tinselliğe açık bir zihinsel gücü vardır. Gizli gücü kendine olan özgüvenidir. Hırsı geride bırakıp azimle çalışırsa bir lider olma potansiyeline sahiptir.

AYŞE

Pratik zekaya sahip, problem çözme konusunda beceriklidir. Herhangi bir sorun anında çözüm üretme konusunda hızlıdırlar.Aynı anda mutluluğu ve hüznü yaşayabilir. Ruh dünyası karışıktır. Anı anına uymayabilir.

0

Hakkında Yazar:

You must be logged in to post a comment.